HAKKIMIZDA

SKY ASANSÖR KİMDİR?

Sky Asansör, sektöründe hizmet süresi, tecrübesi, finansal alt yapısı, teknik kadrosu ve idari departmanlarıyla uluslararası normları kendi prensipleriyle özümsemiş asansör işletmeleri arasındadır.

 

Sky Asansör, çalışmalarda A kalite kavramının hakkını sonuna kadar veren hizmeti sizlere sunmaktan büyük onur ve gurur duymaktadır.

 

Kalite her geçen gün daha da aşina olduğumuz bir kavram oluyor. Ancak, toplumda kalite denince ilk akla gelen belli standartlara uyan, güzel, gelişmiş gibi sıfatların ötesidir. Kalite, kısaca beklentileri aşmak demektir. Bu tanımıyla da insanlığın, sürekli gelişmenin bir ifadesini içerir. Dinamik bir kavramdır. Çünkü, insanların beklentileri her karşılandığında yükselme eğilimi gösterir. Bu meyanda müşterilerimizin isteklerini karşılarken, beklentilerin ötesinde hizmet verebilmek bizler için ticari değerlerin ötesinde bir anlam ifade etmektedir. Günümüz şartlarında kalite, yüksek mali değerlerle ifade edilen bir ölçü birimi gibi anlaşılmaktadır. Sky Asansör olarak bu anlayışın ötesinde bir hizmeti, düşük maliyetler ile en kaliteli ürün ve hizmeti sizlere sunmaktır. Siz değerli müşterilerimize kalite kavramını hizmet aldığı tüm alanlarda eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt ediyor, kalite kavramınızı yeniden şekillendirmeye talip oluyoruz. A kalite hizmet bir çok firma için ayrıcalık olarak algılanırken, Sky Asansör’de A kalite hizmet bir standarttır.

Süreç yönetimi anlayışında bütünü görebilme, kurumdaki süreç ekipleri ile birlikte çalışma anlayışıyla bilgi ve deneyimini kurumun dinamiklerine uygun olarak süreç iyileştirme ve yönetim anlayışına yansıtabilmektedir. Sky Asansör'ün ticari faaliyetlerindeki süreçleri kısaca incelersek; pazarlama sürecinde en ideal çözümü üretmek, teknik süreçte en güvenilir projeyi hazırlamak, satın alma sürecinde en kaliteli ürünleri kullanmak, montaj, revizyon, bakım ve onarım süreçlerinde konusunun uzmanı ekiple çalışmak, finansal süreçte müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

Zamanını ve mali bütçesini sürekli gelişmeye ayıran Sky Asansör, asansörde güvenli, kaliteli, ekonomik çözümleri ile sektördeki nadir kuruluşlardan biridir. A kalite hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyuyor ve siz değerli müşterilerimizi bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaya davet ediyoruz.

 

Asansör çözümlerinizde bizimle irtibata geçmenizi temenni ediyor, tüm mesai arkadaşlarımız adına firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz.